All for Joomla All for Webmasters
Hakkımızda

About us

Nisan 07th, 2015
Gösterim: 1524

Ürünlerimiz ve Uygulamalarımız

Firmamız akustik düzenleme ve ses yalıtım üzerine yoğunlaşmış ve bu alanda ürün imalatı, ithalatı, ihraçatı, satışı ve proje uygulamaları gerçekleştirmektedir.  Sinema, Tiyatro, Hastane, Fabrika, Ofis vb ses yalıtımı ve akustik düzenlemenin gerektiği hemen hemen bütün alanlarda uygulama ve hizmetlerinden oluşmaktadır.

Ses Yalıtım Uygulamalarımız

Gökçe Akustiğe Hoş Geldiniz

Hakkımızda

Akustik Ses Yalıtım, İzolasyon ve Akustik Düzenleme Projeleri Hazırlayan ve Uygulayan Gökçe Akustik firmamızın sektördeki geçmişi uzun yıllara dayanmaktadır. İç mimarlık ve düzenleme alanında çekirdekten yetişme personelimiz ile birlikte sektörde Profesional olarak 2000 yılı itibariyle prejeler geliştirmeye ve uygulamaya başladık. Firmamız sektörel alandaki ihtiyaç ve gereksinimlere uygumlu bir uygulayıcı firma yapısına sahip olmak ve bu alanda tercih sebebi olma yolunda idealist bir teşörenlik üstlenmektedir.

Vizyonumuz

Avrupa standartlarında ürün ve hizmet sertifikalarına sahip firmamız, bu seviyede proje ve uygulamalar gerçekleştirmektedir. Uzman ve deneyimli ekibimiz ile uygulamalarımızı taahhüt verilen zamanda, eksiksiz yerine getirmek ve her zaman en iyi hizmet sunmak en temel prensibimizdir.

Akustik Sünger Nedir ?

Ses yutma, yankı ve eko kesici, ses yalıtım ve izolasyon özelliği gösteren yanmazlık sınıf sertifikalarına sahip akustik ürünlerdir.

Ürünlere Git!

Akustik Panel Nedir ?

Ahşap ve kumaş kaplı model tasarımlara sahip, ses yalıtım, izolasyon ve akustik düzenleme amaclı uygulanan dekoratif tavan, duvar panelleridir.

Ürünlere Git!
Uzman Danışmanlarımız
Ses yalıtım ve düzenleme konusunda sorun ve ihtiyaçlarını için danışman ekibizden yaralanabilirsiniz.