All for Joomla All for Webmasters
Basotect Süngerler
×

Uyarı

JUser: :_load: 558 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.Basotect Melamin Akustik Sünger, Basf Basotect ®| Recticel Foam Akustik firmasının özel üretim yanmaz, alev almak, ses yutucu, gürültü engeleyen, ses kesici akustik süngeridir. Üstün ses yalıtım ve izolasyon değerlerinin yanında Basotect Süngerler antibakteriyel özelliğe sahiptir. Yapısında sağlıya zararl kimyasallar bulundurmadığı gibi mikroo, bakteri ve haşerelerin yuvalanmasınada izinvermez. Hiçbir şekilde alev almaz olması kullanım alanını daha da genişletir. Farklı renk, yüzey formu, kalınlık, yoğunluk ve modelde üretilebilmektedir. Çok narin ve hafif bir malzemedir. Bu sayede uygulama kolaylığı ve uygulama hızı artmaktadır. Tavanda veya duvarda kullanarak engellerden geçmek isteyen ve mekan içerisinde rahatsızlık veren seslerin önüne geçebilirsiniz.

 

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Basotect Süngerler yüksek akustik değerler, yanmazlık, dayanıklılık ve ses yutum değerlerinin yanında hafif akustik ürünlerdir. Özellikle yüksek sıcaklıklara karşı çok dayanıklı ses izolasyon malzemelridir.

Gökçe Akustik

Yanmaz Basotect Akustik Sünger Çeşitleri

Basotect Akustik Süngerler daha yüksek ses yalıtım ve izolasyon geröekleştirmek için istendiğinde Bariyerli Basotect Akustik Süngerler olarakda üretilebilmektedir. Bariyerli Akustik Süngerler diğer akustik süngere göre daha yüksek ses yalıtım değerlerine sahiptir.

Gökçe Akustik

Bariyerli Basotect Akustik Sünger

bariyerli basotect akustik sungerTeknobar EPDM ağır ses yalıtımı bariyerleri minumum yer kaybı ve maksimum ses izolasyonu performansıyla birçok alanda kullanılmaktadır. teknobar ağır ses yalıtım bariyeri kullanım alanları iki alçıpan plaka arasında mevcut betonarme yüzeyde akustik sünger arasında laminasyonlu olarakta kullanılmaktaıdr. 55 ila 65 db arasında ses izolasyonu sağlamaktadır. Akustik süngerlerde, sünger katmanları arasına lamine edilerek bariyerli akustik süngerler üretilemektedir.

Basotect Süngerlerin dışında yanmazlık özeliğiyle ön plana çıkmış başka akustik süngerler de bulunmaktadır. Yanmaz özellikte Piramit, Yumurta, Labirent, Special ve Düz Akustik Süngerler de Üretmekteyiz.

Gökçe Akustik

Yanmaz Akustik Sünger Çeşitleri

Yanmaz akustik süngerler, çeşitli formlarda üretilinmektedir. Yanmaz Piramit ,Labirent, Yumurta, Special, Düz ve Basf Basotect firmasının özel ürettiği yanmaz viyol Basotect Köpük Süngerler, ısı değişimlerine dayanıklı alev almaz ve akmaz titreşim önleyici, akustik ses izolasyon ürünleridir

Ek Bilgi

  • Renk Seceneği: Var
  • Yanmazlık: Var
  • Yapışkanlık: İsteğe bağlı
  • Ürün Fiyatı:

     

    Akustik sünger fiyatları öğrenme için lütfen Fiyat Listesi sayfasını ziyaret edin

Okunma 1128 defa