All for Joomla All for Webmasters
Akustik Sünger Yapıştırıcısı


Akustik ses yalıtım ve izolasyon malzemelerinin uygulanmasını sağlayan malzemedir. Sünger yapıştırıcısı sprey tabanca ile yada fırça ile sürülür. Tek yüzeye 3-6 bar hava basıncı ile (istenirse çift yüzeye)ince bir film olarak uygulanır. Uygulamadan sonra kısa bir süre solventin uçması beklenir. Bu süre uygulanan miktara,oda sıcaklığına ve hava akımına göre değişir.Yapıştırıcı uygulanan yüzeyler 3-5 dakika içinde birleştirilmelidir aksi takdirde istenilen sonuçları vermeyebilir.Yapışma akabinde düzeltme mümkün olmadığından birleşme hatasız olmalıdır.

Öğeyi Oyla
(3 oy)

 

Kullanım AlanlarıTeknik Özellikleri

Akustik Sünger Yapıştırıcısı Kullanım Alanları

Panel sistem yapıştırılmasında .Pencere ve kapıların duvarla birleşimlerinde yalıtım amacıyla.Yapılardaki genleşme derzlerinin, pencere pervazlarının yalıtılmasında.Balkon ve teraslardaki derzlerin yalıtılmasında.Metal ve ahşap yapıların derzlerinin yalıtılmasında.Çatılarda metal-beton derzlerin yalıtımında.Mermer tezgah yapıştırılmasında.Isı yalıtım sistemlerinin birleşim detaylarının yalıtılmasında.Su yalıtımı uygulamalarında yapıştırıcıve dolgu malzemesi olarak.Doğal taş yapıştırma işlerinde.

Akustik Sünger Yapıştırıcısı Teknik Özellikleri

Ürün Tipi Akustik Sünger, Panel Yapıştırıcısı
Ebad Çeşitleri 3,40 Kg Galon / 19 LT Teneke / 30 LT Büyük Teneke / 160 LT Varil.
Paket Miktarı        Sünger yapıştırıcıları 1 Teneke / Adet Olarak Satılır. Palet Bazında Özel Paketlerde Vardır.
Sarfiyat 1 Teneke / 19 LT 50 m² alan yapıştırır. +/-
Renk                          Şeffaf açık sarı renktedir.
Kokusu İyi havalandırılmış alanlarda kullanılır !
Sıcaklık Dayanımı Yanmazlık özelliği yoktur. opsiyonel olarak su bazlı ürünümüz vardır.
Kullanım Müzik odası, stüdyo, jeneratör kabini, radyo yayınevi, spor salonu, eğlence mekanları.

Akustik Sünger | Panel Nasıl Yapıştırılır ?Alt bölümdeki aşamalar inceleyerek sizde yapıştırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

1. Aletlerinizi belirleyinYapıştırma işlemini uygulamak için bir yapıştırıcı sürme aracı seçin. Bu iş için en uygun aracı kendiniz belirlemelisiniz.
yapistirici

2. Yapıştırıcıyı malzemeye uygulayınAkustik ürününüzü uygulamak istediğin bölgenin üstüne dikkatlice yapıştırıcınızı sürün ve üzerine akustik malzemenizi hafifçe bastırıp bir süre bekleyin. Uygularken desenlerin hizalarına dikkat edin.

yapistirici 2

 

Ek Bilgi

  • Fiyat Listesi:

     

    Akustik sünger yapıştırıcısının fiyatını öğrenmek için lütfen Fiyat Listesi sayfasını ziyaret edin

Okunma 1575 defa